T.A.Y.F.A. Toplumsal Afet Yardım Faaliyetleri (2023)

T.A.Y.F.A. Toplumsal Afet Yardım Faaliyetleri

T.A.Y.F.A. Toplumsal Afet Yardım Faaliyetleri
T.A.Y.F.A. Toplumsal Afet Yardım Faaliyetleri

TAYFA NEDİR? 

(TOPLUMSAL AFET YARDIM FAALİYETLERİ)

BİZ KİMİZ? AMACIMIZ NE?

Deprem ve doğal afet durumlarında zarar gören vatandaşlarımıza, gerekli yasal izinleri almak şartıyla, gönüllü veya resmi tüm yardım kuruluşlarımıza ve  sivil toplum kuruluşlarımıza takviye destek sağlamaktır. Herhangi bir siyasi ve ticari menfaat taşımayan gurubumuzun üyeleri gönüllülük esasıyla, Cumhuriyetimizin kuruluş ilkeleri ve Ahilik Kültürümüzün manevi değerleri ile hizmet etmektedirler. Oluşumumuzun hiçbir cemaat, tarikat veya herhangi bir dini istismar gurubu ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

YARDIMLARINIZI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ELDEN ULAŞTIRIYORUZ!

Her ilde bulunan Tayfa Kaptanımızdan aldığımız gönüllü dağıtım desteği ile yardım aksamalarının olduğu köylerimize veya ihtiyaç noktalarına HANE HANE ulaşıyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

TAYFA’YA NASIL DESTEK SAĞLANIR?

TAYFA çok yeni bir yapı olduğu ve resmileşmediği için, bize destek veren ve KIZILAY ile dağıtım protokolü olan, Sn. Cumhurbaşkanı tarafından da 2022 Özel Hizmet Ödülü verilen,  AHİ KÜLTÜRÜNÜ ARAŞTIRMA VE EĞİTİM VAKFI‘NIN aşağıda bulunan banka hesabına maddi bağışlarınızı yapabilir veya ihtiyaç sahiplerine elden ulaştırmak üzere TÜM EŞYA VE GIDA YARDIMLARINIZI aşağıda  bulunan adrese teslim edebilirsiniz.

TAYFA ÜRÜN KABUL: 

Mas-Sit Matbaacılar Sitesi 2.Cad. No.177-178-179 Yüzyıl Mah.-Bağcılar-İstanbul

İletişim: Koray Aksu- 0533 950 29 47

HESAP ADI: AHİ KÜLTÜRÜNÜ ARAŞTIRMA VE EĞİTİM VAKFI

BANKA: ZİRAAT BANKASI, İKİTELLİ ŞB.

IBAN: TR06 0001 0024 0684 9432 0150 01